NSV20200DMTWTBG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NSV20200DMTWTBG
JLCPCB Part #
C889765
Package
WDFN-6-EP(2x2)
Description
-55℃~+150℃ 100 100nA 155MHz 2.1W 20V 2A 390mV PNP WDFN-6-EP(2x2) Bipolar (BJT) ROHS