NST45011MW6T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NST45011MW6T1G
JLCPCB Part #
C154775
Package
SC-70-6(SOT-363)
Description
-55℃~+150℃ 100MHz 100mA 15nA 2 NPN 200 380mW 45V 600mV 6V NPN SC-70-6(SOT-363) Bipolar (BJT) ROHS