NSS30100LT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NSS30100LT1G
JLCPCB Part #
C184758
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 PNP 100 100MHz 100nA 1A 30V 5V 650mV 710mW PNP SOT-23 Bipolar (BJT) ROHS