NSRLL30XV2T1G
MFR.Part #
NSRLL30XV2T1G
JLCPCB Part #
C889735
Package
SOD-523
Description
1uA@10V 200mA 30V 600mA 600mV@200mA Independent SOD-523 Schottky Diodes ROHS