NSR05T40P2T5G
MFR.Part #
NSR05T40P2T5G
JLCPCB Part #
C896432
Package
SOD-923
Description
1 Independent 2uA@40V 40V 500mA 580mV@500mA SOD-923 Schottky Diodes ROHS