NSR05T30XV2T5G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NSR05T30XV2T5G
JLCPCB Part #
C555496
Package
SOD-523
Description
-55℃~+150℃ 30V 370mV@500mA 3A 500mA 52uA@30V Independent SOD-523 Schottky Diodes ROHS