NSR01L30NXT5G
MFR.Part #
NSR01L30NXT5G
JLCPCB Part #
C154565
Package
0201
Description
1 Independent 100mA 30V 3uA@30V 4A 530mV@100mA 0201 Schottky Diodes ROHS