NSR01F30NXT5G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NSR01F30NXT5G
JLCPCB Part #
C893807
Package
0201
Description
1 Independent 100mA 30V 4A 500mV@100mA 50uA@30V 0201 Schottky Diodes ROHS