NSR01F30MXT5G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NSR01F30MXT5G
JLCPCB Part #
C604335
Package
X3DFN
Description
-40℃~+125℃ 1 Independent 100mA 2A 30V 50uA@30V 600mV@100mA X3DFN Schottky Diodes ROHS