NSD350HT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NSD350HT1G
JLCPCB Part #
C889720
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.1V@100mA 12A 200mA 250mW 350V 55ns 5uA@350V Independent SOD-323 Switching Diodes ROHS