NS6A13AT3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NS6A13AT3G
JLCPCB Part #
C3711652
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 1.16nF 13V 14.4V 21.5V 27.9A 5uA 600W IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS