NRVTSB40200CTT4G
MFR.Part #
NRVTSB40200CTT4G
JLCPCB Part #
C898795
Package
D2PAK
Description
1 Pair Common Cathode 200V 20A 5uA@200V 840mV@20A D2PAK Schottky Diodes ROHS