NRVTS8H120EMFST1G
MFR.Part #
NRVTS8H120EMFST1G
JLCPCB Part #
C900240
Package
DFN-5(5x6)
Description
1 Independent 120V 7.1uA@120V 765mV@8A 8A DFN-5(5x6) Schottky Diodes ROHS