NRVTS12120MFST1G
MFR.Part #
NRVTS12120MFST1G
JLCPCB Part #
C604297
Package
DFN-5(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 120V 12A 200A 75uA@120V 830mV@12A DFN-5(5x6) Schottky Diodes ROHS