NRVTS10120EMFST1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NRVTS10120EMFST1G
JLCPCB Part #
C900231
Package
DFN-5(5x6)
Description
1 Independent 10A 120V 1uA@90V 735mV@10A DFN-5(5x6) Schottky Diodes ROHS