NRVTS10100PFST3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NRVTS10100PFST3G
JLCPCB Part #
C893781
Package
TO-277-3
Description
100V 10A 5.6uA@100V 730mV@10A Independent TO-277-3 Schottky Diodes ROHS