NRVTS10100EMFST1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NRVTS10100EMFST1G
JLCPCB Part #
C900230
Package
DFN-5(5x6)
Description
1 Independent 100V 10A 5uA@100V 650mV@10A DFN-5(5x6) Schottky Diodes ROHS