NRVHP8H200MFDWFT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NRVHP8H200MFDWFT1G
JLCPCB Part #
C900229
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+175℃ 17ns 2 Independent 200V 4A 500nA@200V 940mV@8A DFN-8(5x6) Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS