NRVBS4201T3G
MFR.Part #
NRVBS4201T3G
JLCPCB Part #
C905004
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 100A 1mA@200V 200V 4A 860mV@4A Independent SMC Schottky Diodes ROHS