NRVBS3201T3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NRVBS3201T3G
JLCPCB Part #
C604284
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100A 1mA@200V 200V 3A 840mV@3A SMC Schottky Diodes ROHS