NRVBA1H100T3G
MFR.Part #
NRVBA1H100T3G
JLCPCB Part #
C145517
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 100V 1A 40uA@100V 50A 760mV@1A SMA(DO-214AC) Schottky Diodes ROHS