NRVA4004T3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NRVA4004T3G
JLCPCB Part #
C236165
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.1V@1A 10uA@400V 1A 30A 400V SMA Diodes - General Purpose ROHS