NRTSV30H120CTG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NRTSV30H120CTG
JLCPCB Part #
C897180
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 120V 15A 8.6uA@120V 870mV@15A TO-220AB Schottky Diodes ROHS