NLV27WZ32USG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NLV27WZ32USG
JLCPCB Part #
C604212
Package
US-8
Description
-55℃~+125℃ 1.65V~4.5V 1.65V~5.5V 1uA 2 2 27WZ Series 3.7ns@5V,50pF 32mA 32mA OR Gate US-8 Logic Gates ROHS