NLV17SZ240DFT2G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NLV17SZ240DFT2G
JLCPCB Part #
C893572
Package
SC-88A
Description
-55℃~+125℃ 1 1.65V~5.5V 10uA 24mA 24mA 2ns@5V,15pF NL17SZ Tri-State SC-88A Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers ROHS