NLV17SZ14DFT2G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NLV17SZ14DFT2G
JLCPCB Part #
C604208
Package
SOT-353
Description
-55℃~+125℃ 1 1 1.4V~3.6V 1.65V~5.5V 17SZ Series 1uA 200mV~1.2V 32mA 32mA 5.9ns@5V,50pF Schmitt trigger SOT-353 Inverters ROHS