NLAS4783BMN1R2G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NLAS4783BMN1R2G
JLCPCB Part #
C893488
Package
QFN-16-EP(3x3)
Description
-40℃~+85℃ 1.2Ω 1.65V~4.5V 17MHz 20ns 27ns 2:1 3 QFN-16-EP(3x3) Analog Switches, Multiplexers ROHS