NL17SG32DFT2G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NL17SG32DFT2G
JLCPCB Part #
C893400
Package
SC-88A-5
Description
-55℃~+125℃ 1 1.7V~2V 4.4ns@3.3V,30pF 500nA 8mA 8mA 900mV~3.6V OR Gate Overvoltage-tolerant input SC-88A-5 Logic Gates ROHS