NL17SG08P5T5G
MFR.Part #
NL17SG08P5T5G
JLCPCB Part #
C896296
Package
SOT-953
Description
-55℃~+125℃ 1 1.7V、2V 2 2V、2.48V 4.1ns@3V,15pF 400mV 500nA 700mV、800mV 8mA 8mA 900mV~3.6V AND Gate Overvoltage-tolerant input SOT-953 Logic Gates ROHS