NL17SG08DFT2G
MFR.Part #
NL17SG08DFT2G
JLCPCB Part #
C893395
Package
SC-88A-5
Description
-55℃~+125℃ 1 1.7V~2V 2 2V、2.48V 4.9ns@3.3V,30pF 400mV 500nA 700mV、800mV 8mA 8mA 900mV~3.6V AND Gate NL17SG Overvoltage-tolerant input SC-88A-5 Logic Gates ROHS