NL17SG04P5T5G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NL17SG04P5T5G
JLCPCB Part #
C457786
Package
SOT-953
Description
-55℃~+125℃ 1 1 1.7V~2V 2.48V 4.4ns@3.3V,30pF 500nA 700mV~800mV 8mA 8mA 900mV~3.6V SOT-953 Inverters ROHS