NGTD20T120F2WP
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NGTD20T120F2WP
JLCPCB Part #
C906355
Package
SMD
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1.2kV 2V@20A,15V 4.42nF@20V 5.5V@400uA FS (Field Stop) SMD IGBT Transistors / Modules ROHS