NGTB50N60FWG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NGTB50N60FWG
JLCPCB Part #
C463382
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1.1mJ 1.2mJ 1.7V@50A,15V 117ns 170pF 200A 223W 275pF 285ns 310nC@15V 4.5V@350uA 50A 600V 7.3nF 77ns TO-247 IGBT Transistors / Modules ROHS