NGTB30N135IHRWG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NGTB30N135IHRWG
JLCPCB Part #
C906626
Package
TO-247-3
Description
1.35kV 234nC 250ns 394W 60A FS (Field Stop) TO-247-3 IGBT Transistors / Modules ROHS