NCV890430MW33TXG
MFR.Part #
NCV890430MW33TXG
JLCPCB Part #
C893355
Package
DFN-8-EP(3x3)
Description
-40℃~+150℃@(TJ) 1 2MHz 2mA 3.3V 3.5V~37V 600mA Buck Buck Built-in Fixed Yes DFN-8-EP(3x3) DC-DC Converters ROHS