NCV8715SQ12T2G
MFR.Part #
NCV8715SQ12T2G
JLCPCB Part #
C893296
Package
SC-88A-5(SC-70-5)
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 1.2V 24V 4.7uA 50mA 52dB@(100kHz) 65uVrms Fixed Positive Under Voltage Lockout、Over Current Protection、Over Temperature Protection SC-88A-5(SC-70-5) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS