NCV8702MX18TCG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NCV8702MX18TCG
JLCPCB Part #
C893261
Package
XDFN-6(1.5x1.5)
Description
-40℃~+125℃ 1 1.8V 10uA 11uVrms 200mA 5.5V Fixed Over Temperature Protection Positive XDFN-6(1.5x1.5) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS