NCV8114ASN165T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NCV8114ASN165T1G
JLCPCB Part #
C893066
Package
TSOP-5
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.65V 300mA 5.5V 50uA 70uVrms 75dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive TSOP-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS