NCV6323FELMTW11TBG
MFR.Part #
NCV6323FELMTW11TBG
JLCPCB Part #
C3190150
Package
WDFNW-8(2x2)
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 1.1V 1.6A 2.8V~5.5V 3MHz Buck Buck Built-in Fixed Yes WDFNW-8(2x2) DC-DC Converters ROHS