NCV612SQ31T2G
MFR.Part #
NCV612SQ31T2G
JLCPCB Part #
C893004
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 100mA 100uVrms 210mV@(100mA) 3.1V 40uA 6V Fixed Positive SC-70-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS