NCV59745AMW1015TAG
MFR.Part #
NCV59745AMW1015TAG
JLCPCB Part #
C892993
Package
QFN-20(4x4)
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.015V 105mV@(3A) 3A 5.5V 6uVrms 95dB@(3MHz) Fixed Positive Under Voltage Lockout、Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable QFN-20(4x4) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS