NCV51460SN33T1G
MFR.Part #
NCV51460SN33T1G
JLCPCB Part #
C603955
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃ 12uVp-p 140uA 20mA 3.3V 34ppm/℃ 4.2V~28V Fixed ±1% SOT-23 Voltage Reference ROHS