NCV303LSN43T1G
MFR.Part #
NCV303LSN43T1G
JLCPCB Part #
C892938
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 4.3V 800mV~10V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor TSOP-5-1.5mm Supervisor and Reset ICs ROHS