NCV303LSN15T1G
MFR.Part #
NCV303LSN15T1G
JLCPCB Part #
C892929
Description
-40℃~+125℃ 1 1.5V 800mV~10V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor TSOP-5-1.5mm Supervisor and Reset ICs ROHS