NCV303LSN11T1G
MFR.Part #
NCV303LSN11T1G
JLCPCB Part #
C892928
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.1V 200nA 800mV~10V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor TSOP-5-1.5mm Supervisor and Reset ICs ROHS