NCV301LSN33T1G
MFR.Part #
NCV301LSN33T1G
JLCPCB Part #
C892922
Description
-40℃~+125℃@(TA) 1 3.3V 800mV~10V Active Low Open-drain Voltage monitor TSOP-5-1.5mm Supervisor and Reset ICs ROHS