NCV301LSN28T1G
MFR.Part #
NCV301LSN28T1G
JLCPCB Part #
C892920
Description
-40℃~+125℃ 1 2.8V 250nA 800mV~10V Active Low Open-drain Voltage Detector TSOP-5-1.5mm Supervisor and Reset ICs ROHS