NCV300LSN36T1G
MFR.Part #
NCV300LSN36T1G
JLCPCB Part #
C892916
Description
-40℃~+125℃@(TA) 1 250nA 3.6V 800mV~10V Active Low Push-pull Voltage Detector TSOP-5-1.5mm Supervisor and Reset ICs ROHS