NCV300LSN28T1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NCV300LSN28T1G
JLCPCB Part #
C892914
Package
TSOP-5-1.5mm
Description
-40℃~+125℃@(TA) 1 2.8V 500nA 900mV~4.9V Active Low Push-pull Voltage Detector TSOP-5-1.5mm Supervisor and Reset ICs ROHS