NCV1076P100G
MFR.Part #
NCV1076P100G
JLCPCB Part #
C897166
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 100kHz 670V 69% 7.7V~8.5V Flyback Non-Isolated DIP-7 AC-DC Controllers and Regulators ROHS